CHFbL


Přejdi na obsah

Rozpis zápasu

CHODSKÁ FLORBALOVÁ LIGA 2010-11 (základní část)
*tučně je vyznačen pořádající tým



11.12. Domažlice volno má tým Pitbul Tlumačov
09:00 FbC Domažlice : Men in black rozhodčí: FbC Dragouns Klatovy
10:05 FbC Dragouns Klatovy : FC Pivovar Kout rozhodčí: FbC DDM Stod
11:10 FbC DDM Stod : Men in black rozhodčí: FC Pivovar Kout
12:15 FbC Dragouns Klatovy : FbC Domažlice rozhodčí: Men in black
13:20 FC Pivovar Kout : FbC DDM Stod rozhodčí: FbC Domažlice

8.1. Domažlice volno má tým FbC DDD Stod
08:00 Pitbul Tlumačov : FbC Dragouns Klatovy rozhodčí: Men in black
09:05 Men in black : FC Pivovar Kout rozhodčí: FbC Domažlice
10:10 FbC Domažlice : Pitbul Tlumačov rozhodčí: FC Pivovar Kout
11:15 Men in black : FbC Dragouns Klatovy rozhodčí: Pitbul Tlumačov
12:20 FC Pivovar Kout : FbC Domažlice rozhodčí: FbC Dragouns Klatovy

20.2. Domažlice volno má tým FC Pivovar Kout
09:00 FbC Dragouns Klatovy : FbC DDM Stod rozhodčí: Pitbul Tlumačov
10:05 Pitbul Tlumačov : Men in black rozhodčí: FbC Domažlice
11:10 FbC Domažlice : FbC Dragouns Klatovy rozhodčí: Men in black
12:15 FbC DDM Stod : Pitbul Tlumačov rozhodčí: FbC Dragouns Klatovy
13:20 Men in black : FbC Domažlice rozhodčí: FbC DDM Stod

20.3. Domažlice volno má tým Men in black
14:00 FbC DDM Stod :
FC Pivovar Kout rozhodčí: FbC Dragouns Klatovy
15:05 FbC Dragouns Klatovy : Pitbul Tlumačov rozhodčí: FbC DDM Stod
16:10 FbC DDM Stod : FbC Domažlice rozhodčí: Pitbul Tlumačov
17:15 FC Pivovar Kout : FbC Dragouns Klatovy rozhodčí: FbC Domažlice
18:20 FbC Domažlice : Pitbul Tlumačov rozhodčí: FC Pivovar Kout

3.4. Domažlice volno má tým FbC Dragouns Klatovy
13:00 FbC DDM Stod : Pitbul Tlumačov rozhodčí: FC Pivovar Kout
14:05 FbC Domažlice : FC Pivovar Kout rozhodčí: FbC DDM Stod
15:10 Men in black : FbC DDM Stod rozhodčí: Pitbul Tlumačov
16:15 FC Pivovar Kout : Pitbul Tlumačov rozhodčí: FbC Domažlice
17:20 FbC Domažlice : FbC DDM Stod rozhodčí: Men in black
18:30 Pitbul Tlumačov : Men in black rozhodčí: FbC Domažlice

9.4. 1.semifinále od 10:00
23.4. 2.semifinále od 9:00
30.4. Finále od 13:00


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku