CHFbL


Přejdi na obsah

Ročník 2011/2012 se nekoná!!!

konečná tabulka CHFbL 2010/2011

1. FbC Domažlice
2. Pitbul Tlumačov
3.-4. FbC Dragouns Klatovy
3.-4. FC Pivovar Kout
5. FbC DDM Stod
6. Men in black



PLAY-OFF

FINÁLE 7.května 2011
13:00 FbC Domažlice - Pitbul Tlumačov 5:3

o 3.místo 7.května 2011
14:30 FbC Dragouns Klatovy - FC Pivovar Kout (neodehráno!)

2.semifinále
30.dubna

FC Pivovar Kout – Pitbul Tlumačov 5:4 po TS (2:2, 0:1, 2:1)
Milan Hutta a Jiří Götz po 2, Tomáš Kupilík – Jakub Mlynár, Josef Hruška, Martin Podestát, Václav Kůst. Stav série: 1:1.
Dragouns Klatovy – FbC Domažlice 2:9 (0:2, 1:2, 1:5)
M.Melichar 2 – Ondřej Baroch 4, Jakub Hrabík 2, Zdeněk Opálka, Miroslav Kopecký a Václav Vondrovic. Stav série: 0:2.
Pitbul Tlumačov – FC Pivovar Kout 5:4 po prodloužení (0:2, 1:2, 3:0)
Josef Hruška, Martin Cibulka, Jakub Mlynár, Ondřej Cibulka, Matěj Hruška – Milan Hutta 3, Robert Kubica. Stav série: 1:2.

1.semifinále 17.dubna pořadatel: FbC DDM Stod

Pitbul Tlumačov – FC Pivovar Kout 6:4 (3:3, 2:0, 1:1)
Góly: Josef Hruška 5, Ondřej Cibulka – Milan Hutta a Martin Antoš po 2. Stav série: 1:0.

FbC Domažlice – Dragouns Klatovy 7:6 prodl. (2:1, 3:3, 1:2)
Góly: Václav Vondrovic 2, Ondřej Baroch, Miroslav Kopecký, Jakub Kulhánek, Dušan Boroš, Martin Vondrovic – Radek Černý 3, Petr Hodl, Petr Šilhavý a Radek Štych. Stav série: 1:0.


2.čtvrtfinále 30.dubna pořadatel: Pitbul Tlumačov
8:00 FC Pivovar Kout - Pitbul Tlumačov
9:15 FbC Domažlice - FbC Dragouns Klatovy



Finále 7.května




Základní část

Kanadské bodování (základní část)

1. Ondřej Baroch (FbC Domažlice) 40+15
2. Zdeněk Opálka (FbC Domažlice) 17+15
3.Milan Hutta (FC Pivovar Kout) 22+8
4.Ondřej Jakl (Dragouns Klatovy) 22+5
5.Miroslav Kopecký (FbC Domažlice) 15+8
6.Martin Cibulka (Tlumačov) 15+7
7.Josef Hruška (Tlumačov) 11+11
8.Zdeněk Chum (FbC Domažlice) 8+14
9.Ondřej Plocar (Stod) 13+6
10. Václav Vondrovic (FbC Domažlice) 11+10

Střelci:
40 gólů
– Ondřej Baroch (FbC Domažlice), 22 – Ondřej Jakl (Dragouns Klatovy) a Milan Hutta (FC Pivovar Kout), 17 – Zdeněk Opálka (FbC Domažlice), 15 – Martin Cibulka (Pitbul Orthodox Tlumačov) a Miroslav Kopecký (FbC Domažlice).

Nahrávači:
15 asistencí:
Ondřej Baroch a Zdeněk Opálka, 14 – Zdeněk Chum (všichni FbC Domažlice), 13 – Karel Fait (Men in Black), 12 – Jakub Hrabík (FbC Domažlice).


Výsledky závěrečného dvoukola Chodské florbalové ligy:
FbC DDM Stod - Pitbul Tlumačov 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Ondřej Plocar - Luboš Hruška a Josef Hruška
FbC Domažlice - FC Pivovar Kout 9:6 (3:2, 3:2, 3:2)
Jakub Kulhánek 3, Miroslav Kopecký 2, Zdeněk Opálka, Ondřej Baroch, Jakub Hrabík, Martin Vondrovic - Jan Svoboda a Milan Hutta po 2, Martin Antoš
Men in Black - FbC DDM Stod 2:3 po TS (0:0, 2:0, 0:2)
Zdeněk Chum, Karel Fait - Béďa Rozkovec, Ondřej Plocar, Milan Hořan
FC Pivovar Kout - Pitbul Tlumačov 3:8 (2:4, 0:1, 1:3)
Eduard Kresl, Milan Hutta, Miroslav Sazama - Jakub Vondrovic a Václav Kůst po 2, Jiří Huml, Pavel Kůst, Long Wessnitzer a Luboš Hruška
FbC Domažlice - FbC DDM Stod 7:8 po TS (4:0, 2:2, 1:5)
Miroslav Kopecký a Václav Vondrovic po 2, Ondřej Baroch, Dušan Boroš, Jakub Kulhánek - Pavel Cích 3, Filip Bořík 2, Václav Cihla, Ondřej Plocar, Bedřich Rozkovec
Pitbul Tlumačov - Men in Black 2:4 (0:2, 2:2, 0:0)
Jakub Vondrovic 2 - Michal Havlovic 2, Karel Fait a Ondřej Stach


Výsledky 8.dvoukola:

FC Pivovar Kout – Dragouns Klatovy 5:6 TS (1:1, 2:3, 2:1)
Petr Kounovský 2, Michal Sikorský 2, Zdeněk Krubert – Ondřej Jakl 2, Martin Melichar, Vojtěch Opl, Patrik Krines a Pavel Rajal
Pitbul Tlumačov – Dragouns Klatovy 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Jiří Huml 2, Josef Hruška 2, Ondřej Cibulka – Martin Melichar, Patrik Krines
FbC Stod – FbC Domažlice 1:10 (0:4, 0:3, 1:3)
Jan Plocar – Ondřej Baroch 4, Zdeněk Opálka 3, Václav Vondrovic, Miroslav Kopecký a Jakub Kulhánek
FbC Stod – FC Pivovar Kout 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
Václav Cihla mladší 2 – Tomáš Kupilík, Petr Kounovský, Milan Hutta
FbC Domažlice – Pitbul Tlumačov 6:5 (3:2, 0:3, 3:0)
Zdeněk Opálka, Zdeněk Chum, Ondřej Baroch, Václav Vondrovic, Miroslav Kopecký, Jakub Hrabík – Jiří Huml 2, Martin Cibulka 2, Josef Hruška
Men in Black volno.


příští kolo:
!!! NOVÝ ČASY!!!
20.3. Domažlice volno má tým Men in black
14:00 FbC DDM Stod : FC Pivovar Kout rozhodčí: FbC Dragouns Klatovy
15:05 FbC Dragouns Klatovy : Pitbul Tlumačov rozhodčí: FbC DDM Stod
16:10 FbC DDM Stod : FbC Domažlice rozhodčí: Pitbul Tlumačov
17:15 FC Pivovar Kout : FbC Dragouns Klatovy rozhodčí: FbC Domažlice
18:20 FbC Domažlice : Pitbul Tlumačov rozhodčí: FC Pivovar Kout


Výsledky 7.dvoukola
FbC Dragouns Klatovy – Stod 4:5 TS (1:1, 2:2, 1:1)
Ondřej Jakl 2, Petr Černý, Jan Kučera – Ondřej Plocar 3, František Žlůva, Pavel Cích

Pitbul Tlumačov – Men in Black 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Martin Cibulka, Luboš Hruška, Long Wessnitzer, Martin Podestát

FbC Domažlice – FbC Dragouns Klatovy 8:7 (2:1, 3:2, 3:4)

Miroslav Kopecký 3, Ondřej Baroch 2, Zdeněk Opálka 2, Václav Vondrovic – Petr Šilhavý 2, Ondřej Jakl 2, Radek Černý, Petr Hodl, Antonín Kurc.

Stod – Pitbul Tlumačov 5:6 po TS (1:4, 1:0, 3:1)

Ondřej Plocar 2, František Žlůva, Jiří Klír, Milan Hořan - Josef Hruška 2, Jakub Vondrovic 2, Martin Cibulka a Luboš Hruška.

Men in Black – FbC Domažlice 2:10 (0:3, 2:3, 0:4)
Zdeněk Pivoňka, Radek Fořt – Ondřej Baroch 5, Zdeněk Opálka 2, Miroslav Kopecký, Václav Vondrovic a Jakub Hrabík.


Výsledky 6.dvoukola

Dragouns Klatovy - Pitbul Tlumačov 6:5 (2:4, 1:1, 3:0)
Martin Bureš 3, Ondřej Jakl, Jan Petrmichl, Petr Tušek - Martin Cibulka 3, Jakub Vondrovic.

Men in Black - FC Pivovar Kout 3:10 (0:7, 2:1, 1:2)
Adam Honka 2, Josef Dufek - Petr Beroušek 3, Milan Hutta 3, Petr Kounovský 2, Robert Kubica 2.

FbC Domažlice - Pitbul Tlumačov 6:3 (1:0, 5:3, 0:0)
Martin Anderle 2, Martin Vondrovic, Zdeněk Opálka, Ondřej Baroch, Zdeněk Chum - Long Wessnitzer, Ondřej Cibulka, Josef Hruška

Dragouns Klatovy - Men in Black 5:6 po TS (1:2, 3:1, 1:2)
Martin Bureš 3, Ondřej Jakl, Pavel Pajal - Josef Dufek 3, Adam Honka 2, Štěpán Handlovský

FC Pivovar Kout - FbC Domažlice 4:8 (1:2, 0:1, 1:5)
Milan Hutta 3, Petr Kounovský - Ondřej Baroch 4, Václav Vondrovic 2, Zdeněk Opálka, Martin Vondrovic.

Výsledky 5. dvoukola

Men in Black – FbC Domažlice 6:7 SN (1:1, 0:4, 5:1)

Radek Fořt a Marek Stloukal po 3 – Zdeněk Opálka 2, Miroslav Kopecký, Martin Vondrovic, Jakub Hrabík, Václav Vondrovic, Ondřej Baroch

Dragouns Klatovy – FC Pivovar Kout 9:5 (2:1, 3:2, 4:2)

Vlasta Hromada 2, Petr Hodl 2, Ondřej Jakl, Pavel Altman, Josef Černý, Jan Podráský, Petr Šilhavý - Robert Kubica 2, Milan Hutta, Jiří Götz, Petr Kounovský

FbC DDM Stod – Men in Black 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Ondřej Plocar – Radek Fořt, Zdeněk Pivoňka, Adam Honka, Stanislav Tanczoš

FbC Domažlice – Dragouns Klatovy 7:3 (3:1, 2:2, 2:0)

Ondřej Baroch 4, Zdeněk Opálka, Václav Vondrovic, Miroslav Kopecký – Petr Hodl, Josef Černý, Ondřej Jakl

FC Pivovar Kout – FbC DDM Stod 4:11
(3:2, 1:5, 0:4)

Jan Svoboda 2, Michal Sikorský, Milan Hutta – František Žlůva 4, Pavel Cích 2, David Hlaváč 2, Ondřej Plocar, Filip Bořík, Jakub Šlehofer

Tabulka

1. FbC Domažlice 7 6 1 0 0 59:23 20
2. FC Pivovar Kout 9 4 1 0 4 45:48 14
3. Tlumačov 6 4 0 1 1 29:23 13
4. Dragouns KT 9 3 1 0 5 52:56 11
5. Stod 8 3 0 1 5 33:43 10
6. Men in Black 9 1 0 1 7 34:49 4

Další kolo je na programu 8. ledna 2011 opět v Domažlické sportovní hale.



rozpis 5.dvoukola


11.12. Domažlice -
volno má tým Pitbul Tlumačov

09:00 FbC Domažlice - Men in black
10:05 FbC Dragouns Klatovy - FC Pivovar Kout

11:10 FbC DDM Stod - Men in black
12:15 FbC Dragouns Klatovy - FbC Domažlice
13:20 FC Pivovar Kout - FbC DDM Stod

více zde


Výsledky 4. dvoukola


FC Pivovar Kout – Men in Black 5:4 (3:0, 1:3, 1:1)

Michal Kounovský 2, martin Antoš, Robert Kubica, Milan Hutta – Radek Fořt a Karel Fait po 2

Men in Black – Dragouns Klatovy 3:12 (0:3?1:2, 2:7)

Václav Podskalský, Lukáš Beránek, Marek Stloukal – Ondřej Jakl 4, Petr Šilhavý 3, Martin Bureš 2, Josef Černý, Jan Kučera a Jaromír Šafařík

Tlumačov – FC Pivovar Kout 5:4 (1:0, 1:1, 3:3)

Martin Cibulka, Matěj Hruška, Long Wessnitzer, Luboš Hruška, Josef Hruška – Eduard Kresl, Petr Beroušek, Milan Hutta, Petr Kounovský

Dragouns Klatovy – FbC DDM Stod 8:7 TS (4:3, 0:1, 3:3)

Ondřej Jakl 3, Josef Černý 2, Jan Kučera, Martin Bureš, Petr Šilhavý – František Žlůva 4, Filip Bořík 2, Pavel Zahoř


Tabulka

1. FbC Domažlice 5 5 0 0 0 45:14 15
2. FC Pivovar Kout 7 4 1 0 2 36:28 14
3. Tlumačov 6 4 0 1 1 29:23 13
4. Dragouns KT 7 2 1 0 4 40:46 8
5. Stod 6 2 0 1 3 21:35 7
6. Men in Black 7 0 0 0 7 24:41 0


Výsledky 3.dvoukola ????

Výsledky 2. dvoukola


FC Pivovar Kout – FbC Dragouns Klatovy 7:4 (2:2, 2:1, 3:1)

Milan Hutta 3, Robert Kubica 2, Martin Antoš 2 – Petr Hodl 2, Jan Kučera 2

Men in Black – Stod 3:5 (1:1, 0:0, 2:4)

Karel Fait, Václav Podskalský, Michal Havlovic – David Hlaváč, Martin Langmajer, Jan Plocar, Béďa Roskovec, Ondřej Plocar

FbC Domažlice – FC Pivovar Kout 8:4 (2:1, 1:2, 5:1)

Ondřej Baroch 6, Zdeněk Opálka, Jakub Hrabík – vlastní, Robert Kubica, Martin Antoš, Tomáš Kupilík

Men in Black – Tlumačov 4:8 (0:3, 2:4, 2:1)

Václav Podskalský, Karel Fait, Michal Havlovic, Michal Melecký – Martin Cibulka 3, Martin Podestát 2, Jakub Mlynár, Jakub Vondrovic, Matěj Hruška

FbC Poběžovice – DbC Stod 4:8 (1:2, 2:5, 1:1)

Tomáš Frček 2, Jakub Obrtlík, David Zborník – Pavel Horouš 4, Béďa Boskovec 2, Pavel Cích, Filip Bořík

Tlumačov – FbC Domažlice 0:5 kontumačně (Tlumačov nenastoupil vzhledem khráčů)

FbC Dragouns Klatovy – FbC Poběžovice 16:6 (5:1, 3:3, 8:1)

Ondřej Jakl 7, Josef Černý 3, Petr Hodl 3, Jan Petrmichel 2, Jan Kučera – Vladimír Foist 3, Tomáš Frček, David Zborník

Tabulka

1. FbC Domažlice 4 4 0 0 0 24:8 12
2. Stod 4 3 0 0 1 17:15 9
2. FC Pivovar Kout 4 2 1 0 1 20:17 8
4. FbC Klatovy 4 2 0 0 2 28:20 6
5. Tlumačov 4 1 0 1 2 11:15 4
6. Poběžovice 4 1 0 0 3 15:28 3
7. Men in Black 4 0 0 0 4 13:25 0




Výsledky 1. dvoukola


FbC Domažlice – FbC DDM Stod 7:1 (3:0, 4:0, 0:1)

Ondřej Baroch 2, Martin Andrle, Zdeněk Chum, Jiří Král, Dušan Boroš, Jakub Hrabík – Pavel Cích

FC Pivovar Kout – Pitbul Tlumačov 4:3 po SN (1:0, 1:1, 1:2)

Jan Svoboda 3, Milan Hutta – Martin Podestát, Martin Cibulka, Josef Hruška

FbC DDM Stod – FbC Dragouns Klatovy 3:1 (3:1, 0:0, 0:0)

Ondřej Plocar 2, František Žlůva – Petr Hodl

Men in Black – FC Pivovar Kout 2:5 (0:0, 0:4, 2:1)

Adam Bernas, Adam Honka – Roman Krubert, Milan Hutta, Martin Antoš, Jan Svoboda, Eduard Kresl

FbC Poběžovice – Pitbul Tlumačov 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)

Jiří Foist, Jakub Obrtlík

FbC Dragouns Klatovy – Men in Black 7:4 (2:1, 4:2, 1:1)

Ondřej Jakl 3, Petr Hodl 2, Josef Černý, Jan Koželuh – Václav Sladký 2, Radek Fořt, Adam Honka

FbC Poběžovice – FbC Domažlice 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)

Karel Váchal, Lukáš Moulis, Pavel Kurek – Václav Vondrovic, Zdeněk Opálka, Jakub Hrabík, Ondřej Baroch


Tabulka

1. FbC Domažlice 2 2 0 0 0 11:4 6
2. FC Pivovar Kout 2 1 1 0 0 9:5 5
3. FbC Klatovy 2 1 0 0 1 8:7 3
4. Poběžovice 2 1 0 0 1 5:4 3
5. FbC DDM Stod 2 1 0 0 1 4:8 3
6. Pitbul Tlumačov 2 0 0 1 1 3:6 1
7. Men in Black 2 0 0 0 2 6:12 0



CHODSKÁ FLORBALOVÁ LIGA 2010-2011

přihlášené týmy:

FbC Domažlice
FbC DDM Stod
FC Pivovar Kout
Men in black
Pitbul Orthodox
FbC Dragouns Klatovy
FbC Poběžovice



- přidán rozpis zápasů



Přihlášky do Chodské florbalové ligy 2010/2011

Ahoj všichni, zdraví Vás prezident Chodské ligy Kája Fait.
Blíží se nová sezona a já bych rád pokračoval v naší soutěži.
Touto cestou zvu všechny týmy, kteří se hodlají do Chodské ligy přihlásit, aby tak učinily nejdéle do konce července
na tel.
721 807 744 nebo info@jiskradomažlice.cz. Díky.



Konečná tabulka ročníku 2009/2010

1. Fbc Domažlice
2. FbC DDM Stod
3. FC Kout na Šumavě
4. Pitbul Orthodox Tlumačov
5. Donau Trhanov
6. Men in black
7. FbC Dragouns Klatovy
8. FbC Poběžovice





PLAY-OFF

finále 8.5.2010

16:00 o 3.místo
Pitbul Tlumačov - FC Kout na Šumavě

17:30 finále
FbC Domažlice - FbC DDM Stod



Výsledky čtvrtfinále:



Men in Black – FC Kout 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
Adam Honka, Michal Havlovic, Rostislav Hlaváč – Eduard Kresl, Jan Svoboda, Milan Hutta, Petr Kounovský
FC Kout – Men in Black 5:4 (3:1, 1:3, 1:0) Milan Hutta 3, Jan Svoboda, Eduard Kresl – Karel Fait 2, Michal Havlovic, Radek Fořt. Stav série: 1:2.


Stod – Trhanov 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
František Žlůva 3, Pavel Cích – Svatopluk Krejsa, Vlastimil Podskalský.
Stav série: 2:0.

Dragouns Klatovy – FbC Domažlice 3:6 (0:2, 3:3, 0:1)
Josef Černý, Petr Šilhavý, Radek Štych – Ondřej Baroch 2, Václav Vondrovic, Dušan Boroš, Zdeněk Opálka, Jakub Kulhánek.
Stav série: 0:2.


FbC Poběžovice – Tlumačov 1:5 (0:2, 0:1, 1:2) Karel Šlajs – Jiří Huml, Josef Hruška, Luboš Hruška, Lukáš Huml, Josef Volák.
Stav série: 0:2.


Sobota 24. dubna, pořádá Stod


8.00 Tlumačov -Stod (rozhodčí FbC Domažlice)

9.15 FbC Domažlice - Kout (rozhodčí Cihla starší a někdo z Tlumačova???)



Neděle 25. dubna, pořádá Kout

12.30 Kout - FbC Domažlice (Stod)

13.45 Stod - Tlumačov (Kout)

15.00 případný 3. zápas FbC Domažlice - Kout (rozhodčí Václav Cihla st. a ???)

16.15 Tlumačov - Stod případný 3. zápas



Sobota 24. dubna, pořádá Stod

8.00 Tlumačov -Stod (rozhodčí FbC Domažlice)
9.15 FbC Domažlice - Kout (rozhodčí Cihla starší a někdo z Tlumačova???)

Neděle 25. dubna, pořádá Kout

12.30 Kout - FbC Domažlice (Stod)
13.45 Stod - Tlumačov (Kout)
15.00 případný 3. zápas FbC Domažlice - Kout (rozhodčí Václav Cihla st. a ???)
16.15 Tlumačov - Stod případný 3. zápas

Finále 8.května


Rozpis 2.čtvrtfinále neděle 18.4.2010 pořádají Poběžovice

9.00 Men in Black - Kout na Šumavě (rozhodčí Stod)
10.10 Stod - Trhanov (Kout)
11.20 Dragouns KT - FbC Domažlice (Tlumačov)
12.30 Poběžovice - Tlumačov (Dragouns KT)
13.40 Kout - Men in Black (případný třetí zápas) ???
14.40 Trhanov - Stod (případný třetí zápas) ???
15.50 FbC Domažlice - Dragouns Klatovy (případný třetí zápas) ???
17.00 Tlumačov - Poběžovice (případný třetí zápas) ???



Výsledky 1.čtvrtfinále:

Poběžovice - Tlumačov 0:6 (0:2, 0:1, 0:3) Jakub Vondrovic 2, Jakub Mlynár 2, Josef Hruška, Matěj Hruška

FbC Domažlice - Dragouns Klatovy 8:5 (2:2, 2:3, 4:0) Zdeněk Chum 2, Zdeněk Opálka, Václav Vondrovic, Jakub Kulhánek, Martin Vondrovic, Ondřej Baroch, Martin Andrle - Josef Černý, Jan Kučera, Petr Hodl, Petr Šilhavý, Martin Bureš

Trhanov - Stod 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) Tomáš Kupilík - Jiří Klír, Pavel Horouš, František Žlůva, Václav Cihla

FC Kout - Men in Black 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) Jan Svoboda - Jaroslav Husník, Radek Fořt



V rozpisu na neděli byla chyba - vše již opraveno!!!


1.čtvrtfinále 11. dubna (pořadatel: Dragouns Klatovy)
9:00 Tlumačov – Poběžovice (rozhodčí FbC Domažlice)
10:20 FbC Domažlice – Dragouns Klatovy (rozhodčí Tlumačov)
11:40 Donau Trhanov – DDM Stod (rozhodčí Men in Black)
13:00 FC Kout – Men in Black (rozhodčí Stod)


2.čtvrtfinále 18.dubna
1.semifinále 24.dubna
2.semifinále 25.dubna
Finále ???


Tabulka po základní části:


1. Pitbul Tlumačov 14 11 0 0 3 76:43 33
2. FbC Domažlice 14 10 0 1 3 91:51 31
3. Donau Trhanov 14 10 0 1 3 66:44 31
4. FC Kout 14 6 1 0 7 78:67 19
5. Men in Black 14 6 1 0 7 50:57 19
6. Stod 14 4 1 1 8 50:61 15
7. Dragouns Klatovy 14 4 1 1 8 50:57 15
8. FbC Poběžovice 14 1 0 0 13 30:113 3


Výsledky závěrečného dvoukola Chodské florbalové ligy

FbC DDM Stod – Men in Black 4:6 (1:2, 1:1, 2:3) Pavel Cích, Václav Cihla, Ondřej Plocar, Jakub Šlehofer – Rostislav Hlaváč 2, Lukáš Knický, Adam Honka, Josef Dufek, Radek Fořt

Tlumačov – FC Kout 9:4 (4:1, 1:2, 4:1) Martin Podestát 4, Josef Hruška 2, Jiří Huml, Jakub Vondrovic, Josef Volák – Milan Hutta 3, Eduard Kresl

Dragouns Klatovy – FbC Poběžovice 6:3 (1:2, 2:1, 3:0) Martin Bureš 5, Jaromír Šafařík – Lukáš Moulis 2, Oldřich Timura

FbC Domažlice – FC Kout 10:5 (3:3, 2:0, 5:2) Zdeněk Chum 5, Ondřej Baroch 2, Jakub Kulhánek 2, Dušan Boroš – Milan Hutta 3, Jiří Götz, Martin Antoš

Tlumačov – Dragouns Klatovy 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) Josef Hruška 3, Josef Volák, Jakub Vondrovic – Martin Bureš 2

FbC DDM Stod – FbC Poběžovice 8:2 (2:1, 3:0, 3:0) Ondřej Plocar 4. Václav Cihla 2, Pavel Cích, František Žlůva – Vladimír Foist, Jiří Foist



Rozpis závěrečného kola základní části, dne 28. března, pořádá Stod

8.00 Stod - Men in Black (rozhodčí Kout)
9.05 Tlumačov - Kout (MIB)
10.10 Dragouns KT - Poběžovice (Tlumačov)
11.15 FbC Domažlice - Kout (Stod)
12.20 Tlumačov - Dragouns (FbC Domažlice)
13.25 Stod - Poběžovice (Dragouns KT)




Výsledky Chodské ligy ve florbalu ze dne 20. března


Donau Trhanov - Men in Black 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Jakub Obrtlík 2, Pavel Kurek, Tomáš Frček, Jan Havlíček - Václav Sladký, Radek Fořt

FbC DDM Stod - FC Kout na Šumavě 4:5 (1:1, 2:4, 1:0)
Jan Plocar 3, Pavel Cích - Milan Hutta 3, Roman Krubert, Petr Kounovský

FbC Domažlice - Tlumačov 9:2 (2:0, 3:2, 4:0)
Zdeněk Opálka 3, Jakub Kulhánek 2, Zdeněk Chum 2, Jiří Král, Jakub Hrabík, Dušan Boroš - Jiří Huml, vlastní

Donau Trhanov - Tlumačov 6:5 (2:2, 1:1, 3:2) J
an Havlíček 2, Tomáš Frček, Jakub Obrtlík, Vlastimil Podskalský, Pavel Kurek - Jakub Mlynár 2, Jakub Vondrovic, Jiří Huml, Martin Podestát

FbC DDM Stod - FbC Domažlice 3:8 (3:1, 0:3, 0:4)
Filip Bořík, Pavel Cích, Jan Plocar - Ondřej Baroch, Martin Anderle, Dušan Boroš, Zdeněk Opálka, Jakub Kulhánek, Jakub Hrabík, Jiří Král, Zdeněk Chum

FC Kout na Šumavě - FBC Dragouns Klatovy 6:7 (2:5, 4:2, 0:0) Eduard Kresl 3, Milan Hutta, Roman Krubert, Michal Sikorský - Martin Bureš 3, Jaromír Šafařík 2, Radek Štych, Jan Koželuch

Tabulka

1. Trhanov 14 10 0 1 3 66:44 31
2. FbC Domažlice 13 9 0 1 3 81:46 28
3. Tlumačov 12 9 0 0 3 62:37 27
4. FC Kout 12 6 1 0 5 69:48 19
5. Men in Black 13 5 1 0 7 44:53 16
6. Dragouns KT 12 3 1 1 7 43:53 12
7. Stod 12 3 1 1 7 51:62 12
8. Poběžovice 12 1 0 0 11 25:99 3



Postřekov odstoupil ze soutěže, všechny jeho zápasy tak budou anulovány. Tabulku přepošlu během týdne. Další kolo bude příští týden v neděli 28. března, zároveň tak skončí základní část a bude následovat play-off.


20.3. Domažlice volno má tým FbC Poběžovice

09:00 Donau Trhanov - Men in black Pitbul Orthodox
10:05 FbC Domažlice - Pitbul Orthodox Donau Trhanov
11:10 FbC DDM Stod - FC Kout na Šumavě FbC Domažlice
12:15 Donau Trhanov - Pitbul Orthodox DDM Stod
13:20 FbC DDM Stod - FbC Domažlice FbC Dragouns Klatovy
14:25 FC Kout na Šumavě - FbC Dragouns Klatovy Men in Black



Tabulka po 7.kole


1. Pitbul Tlumačov 12 11 0 0 1 81:26 33

2. Donau Trhanov 14 10 0 1 3 68:42 31

3. FbC Domažlice 12 8 0 1 3 76:42 25

4. FC Kout n.Š. 12 7 1 0 4 86:44 23

5. FbC DDM Stod 12 4 1 2 5 60:55 17

6. Men in Black 12 5 1 0 6 42:47 17

7. Dragouns Klatovy 12 3 1 1 7 42:50 12

8. FbC Poběžovice 14 2 0 0 12 33:124 6

9. Postřekov 12 1 0 1 10 41:112 4


Výsledky 7 . kola:


DDM Stod – Dragouns Klatovy 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) Václav Cihla mladší 3, Pavel Harouš

Sokol Postřekov – FBC Poběžovice 4:5 (1:3, 1:2, 2:0)
Jan Strasser 2, František Černý, Josef Šerlovský – Lukáš Moulis 3, Zdeněk Pajma, Jiří Foist

Sokol Postřekov – Tlumačov 1:20 (0:8, 1:5, 0:7)
Tomáš Urban – Josef Hruška 6, Martin Podestát 4, Jakub Mlynár 3, Jiří Huml, Václav Kůst, Matěj Hruška, Jakub Vondrovic 2, Luboš Hruška, Lukáš Huml

Dragouns Klatovy – FbC Domažlice 1:7 (0:1, 1:1, 0:5) Josef Černý – Ondřej Baroch 2, Jiří Král 2, Jiří Kurc, Ondřej Suchý, Dušan Boroš

Tlumačov – Kout 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) Jiří Huml – Martin Antoš, Zdeněk Krubert, Milan Hutta

DDM Stod – FBC Poběžovice 12:1 (2:0, 4:0, 6:1) Václav Cihla mladší 3, Vítek Pittrich 3, Pavel Harouš 4, Filip Bořík, Jan Gombár – Jiří Foist

FbC Domažlice – Trhanov 5:3 (2:0, 2:2, 1:1) Dušan Boroš, Jiří Kurc, Jiří Král, Zdeněk Opálka, Ondřej Baroch – Miroslav Kopecký, Adam Polák, Jan Havlíček

Trhanov – Kout 5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
Jakub Obrtlík 2, Pavel Kurek, Miroslav Kopecký, Jan Havlíček – Milan Hutta 2, Petr Kounovský

Men in Black – volno




rozpis na 27. února volno mají hráči Men in black, pořádají FbC Poběžovice

8.00 Postřekov - Poběžovice (rozhodčí Dragouns)

9:05 Dragouns - FbC Domažlice (Tlumačov)

10:10 Postřekov - Tlumačov (FbC Domažlice)

11:15 Stod - Dragouns (Postřekov)

12:20 Trhanov - FbC Domažlice (Stod)

13:25 Tlumačov - Kout (Donau)

14:30 Stod - Poběžovice (Kout)

15:35 Trhanov - Kout (Poběžovice)





rozpis na 24. ledna volno mají hráči FC Kout na Šumavě, pořádají Dragouni z Klatov

8.00 Dragouns Klatovy – Men in Black (rozhodčí Tlumačov)

9.05 Pitbul Tlumačov – Poběžovice (MIB)

10.10 FbC Domažlice – Men in Black (Postřekov)

11.15 Dragouns Klatovy – Postřekov (Poběžovice)

12.20 Stod – Pitbul Tlumačov (Postřekov)

13.25 Donau Trhanov – Poběžovice (FbC Domažlice)

14.30 Postřekov – FbC Domažlice (Dragouns)

15.35 Donau Trhanov – Dragouns Klatovy (Stod)

16.40 Postřekov – Stod (Trhanov)

------------------------------------------------------------------

Ahoj zdravím, přehlédl jsem, že 30. ledna hrají junioři FbC Domažlice II. ligu, takže termín 24. ledna platí a poté se hraje až 13. února a následně 27. února. Mějte se Kája
--------------------------------------------------------


Ahoj, zdravím Vás všechny a ještě jednou Vám přeji vše nejlepší v Novém roce a hlavně hodně zdraví.

Bohužel 10. ledna 2010 Chodská liga ve florbalu nebude, protože mi přijedou na revizi basketbalových košů. Vzhledem k tomu se termín přesouvá na 24. ledna, týden předtím pošlu rozpis kola. Další dvoukolo pak bude ihned 30. ledna a pak 13. února. Mějte se Kája


4. kolo CHFbL se z 29. listopadu přesouvá na 6. prosince!!!!
Pořadatelem jsou FbC Domažlice, volno má Sokol Postřekov


5. kolo CHFbL odehrajeme 27. prosince, pořádají Pitbulové z Tlumačova, volno má Stod



Tresty za ČK3 ze 4.10.2009


David Pospíšil (Sokol Postřekov) - pokuta 800 Kč a stop na 7 zápasů

Vlastimil Podskalský (Donau Trhanov) - pokuta 500 Kč a stop na 3 zápasy


...přidán rozpis na 7.11.2009


-----------------------

Změna v rozpisu zápasů!!!


Školení rozhodčích:


pátek 4. září od 19 hodin (Václav Cihla st.)
neděle 13. září od 17 hodin (Karel Hencl)
v domažlické sportovní hale v krčku


Výkonný výbor soutěže:
prezident: Karel Fait
členové: Václav Cihla st., Pavel Kurek, Vladimír Horn , Milan Šperl.


začátek soutěže: 20. září 2009

přihlášené týmy:

Men in black
FbC Domažlice
Pitbul Orthodox Domažlice
FC Kout na Šumavě
FbC DDM Stod
FbC Dragouns Klatovy
Sokol Postřekov
Donau Trhanov
FbC Poběžovice


!!!V pondělí 17.srpna od 19:00 v penzionu Viola v Domažlicích se koná schůze zástupců týmů. Účast NUTNÁ!!!

 

základní část

             

1.

FbC Domažlice

15

13

1

1

0

107:45

42

2.

Pitbul Tlumačov

15

8

1

1

5

69:56

26

3.

FC Pivovar Kout

15

6

1

1

7

76:84

21

4.

FbC Dragouns Klatovy

15

4

2

2

7

82:81

18

5.

FbC DDM Stod

15

3

3

2

7

58:77

17

6.

Men in black

15

2

1

2

10

51:83

10


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku